Atrakcje w pobliżu

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli chodzi o zapewnienie wszelakich atrakcji.  Zorganizujemy wszystko od A do Z.- począwszy od przejazdu, a kończąc na przyszykowaniu wspaniałego dzika na ognisku J Dajcie się ponieść wodzą fantazji i dajcie się zaskoczyć! Nasza ekipa zrobi wszystko, by pobyt w Hotelu Senator był niezapomniany!

– Wycieczki do winnic

Nie musicie jechać do Toskanii aby podziwić piękno winnic. Bardzo blisko nas, w województwie lubuskim rozkwita enoturystyka. Szlaki miodem i winem płynące, warsztaty winiarskie, degustacje, możliwość zrobienia pięknych zdjęć na tle winnic- to wszystko jesteśmy w stanie Wam zapewnić. Gdy już skosztujecie najlepszych trunków w województwie- zapraszamy nad jeziora, które mają piękną, krystaliczną wodę.

– Przejażdżki bryczką wzdłuż linii brzegowej Jeziora Błędno

Gdy będziecie chcieli odpocząć wśród oszałamiającej przyrody- zabierzemy Was na przejażdżkę bryczką wokół naszego jeziora. Pięknie położone okoliczne wsie zachęcają do zwiedzania, będzie czas aby zaobserwować ptaki oraz zwierzęta leśne. Na naszej trasie znajdziemy też pyszną lokalną gastronomię i kameralne miejsca do rozłożenia kocyka ☺ Nasz woźnica zna niejedną lokalną historię, także pozostaje Wam tylko zaopatrzyć się w marchewkę dla konia i jedziemy! 

– Rejsy galarami

Gdy zapragniecie odpocząć od wszystkiego- zapewniamy Wam cudną podróż po rzece Obrze. Rejsy galarami pozwolą Wam się wyciszyć, przewietrzyć głowę i cieszyć przepiękną przyrodą. Posłuchacie historii zabytkowych mostów, a przy odrobinie szczęście zobaczycie słynnego suma Hermana.

– Spływy kajakowe

Dla gości chcących aktywnie spędzić czas mamy przygotowane kajaki. Trasa jest malownicza, zarówno po rzece Odrze jak i po jeziorze. Zobaczycie magiczną Wyspę Konwalii czy też Rezerwat Wyspa na jeziorze Chobienickim. Warto dodać, że spływy kajakowe upowszechniał tu Święty Jan Paweł II.

– Plażowanie/ Wędkowanie

Gdy przyjdzie Wam ochota na słodkie „nicnierobienie „ – możecie rozłożyć koc na naszej miejskiej plaży lub też po prostu spróbować złowić pysznego okonia. Zarówno jezioro , jak i rzeka są przygotowane pod turystów. Wieczorem można posłuchać kapel na żywo, zjeść dobrą rybę lub też poszaleć na deskorolce w skate parku.

– Biesiady grillowe nad jeziorem

Wieczorem zapraszamy Was serdecznie na świetne imprezy integracyjne. Dobre jedzenie, muzyka, bliskość jeziora zapewnią Wam niezapomniane przeżycia! Tak naprawdę nawet nie potrzebujecie wygodnych butów- wszak najlepiej tańczyć boso na piasku.

– Masaże – Pakiet dla Dwojga

PAKIET DLA DWOJGA Z MASAŻAMI W NASZYM PRZYTULNUM GABINECIE

W PAKIECIE ZAPEWNIAMY:

*jeden nocleg ze śniadaniem w klimatycznym pokoju z nastrojowym wnętrzem

*wino musujące na powitanie

*masaż relaksacyjny dla dwojga – 45min (szlafroki w pokoju)

*obiadokolacja na tarasie przy świecach i gwieździstym niebie

*bezpłatny parking,

*bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie

DODATKOWO OFERUJEMY:

*możliwość zabrania swojego pupila,

*możesz zamówić dodatkowy masaż

* możesz skorzystać z baru hotelowego, gdzie serwujemy drinki z całego świata

* możesz wypożyczyć rower,

* bliskość jeziora zapewni Ci cudowny wypoczynek i relaks

CENA PAKIETU – 959 ZŁ za dwie osoby

Istnieje możliwość dokupienia kolejnej doby hotelowej w cenie 329zł ze śniadaniem.

OFERTA MASAŻY – do pobrania – Oferta masaży Senator